>     >  مبل بادی اینتکس و بست وی


مبل بادی یکی از انواع محصولات فروشگاه اینترنتی تهران اینتکس میباشد، این محصول طرح ها و رنگ های مختلفی دارد و هم چنین دارای قابلیت تحمل بار زیادی است که حتی در بعضی مدل ها تا 120 کیلوگرم تحمل وزن دارد. مبل بادی را می توان در اتاق کودک، گوشه سالن، مسافرت، تفریح، سفرهای خارج از کشور و اماکن سیاحتی و گردشی استفاده کرد، از انواع مختلف مبل بادی میتوان به اینتکس کودک و نوجوان و مبل های بزرگسال، شیبدار و دوتکه، چند حالته و تخت خواب شو میباشند که براحتی با پمپ های بادی مخصوص اینتکس در کمتر از چند دقیقه قابل باد کردن میباشند.

مبل های بادی intex و best way از جنس پی وی سی قابل شستشو و دارای بر چسب تعمیر می باشند (با قبلیت تعمیرات مثل سوراخ شدگی و پارگی)، بسیار ارزان، کم حجم و قابل حمل و نقل براحتی و بدون هزینه های حمل و نقل جهت جابجایی مبل های چوبی میباشند. همچنین این مبل ها مناسب برای افرادی که گودی کمر دارند نیز میباشند و چون از پا درد و کمردرد رنج می برند می توانند از نوع طبی استفاده نمایند، ابعاد و طرح های مختلفی داشته و میتوان آنها را طبق سلیقه های مختلف تهیه کرد، این مبل ها قابلیت ارتجایی بالا مناسب برای جوان ها نیز میباشد. در ادامه انواع مبل های بادی اینتکس و بست وی لیست شده است و می توانید با انتخاب هر یک راحتی در نشستن را تجربه کنید.
 دقت کنید تمامی قیمت مبل های بادی بروز بوده و دارای ضمانت و خدمات پس از فروش است


4
تعداد نظرات : 4          امتیاز:4/5
r.a.d.ajax 1.0.0. You have not provided a valid license key or company, or you are trying to access the control by domain name, IP, or server name. Please, use http://localhost instead or obtain a 30-day trial key