کاناپه بادی 5 کاره و تختخوابشو اینتکس


مبل و کاناپه از یک خانواده محصولات بادی شرکت اینتکس هستند که تهران اینتکس نمایندگی فروش این مدل محصولات را در ایران دارد. کاناپه بادی معمولا قابلیت تختخواب شو شدن دارد و دارای انواع متفاوتی است. این کاناپه ها نسبت به مبل های بادی وزن بیشتری را تحمل می کند و معمولا جنس نوع تختخوابشوی اینتکس از نوع جیرو پلاستیک می باشد. این محصول را می توان جهت استراحت های کوتاه در طول شبانه روز در محل کار و یا منزل خود استفاده نمائید.
تمامی مدل های تختخوابشو اینتکس و بست وی کامفورت را می توان در منزل، ویلا، محل کار، مسافرت و طبیعت مورد استفاده قرار داد. کارایی های مختلف آنها از دو حالته که به عنوان کاناپه تختخواب شو شروع شده و تا 5 حالته که شامل چند حالته است و عملکرد های مختلفی شامل تشک بادی دو نفره، پشتی دو نفره، کاناپه دو نفره، تشک شیبدار و یک نیمکت بادی را دارد پیش میرود، این محصولات در صورتیکه با روکش جیر باشند را به هیچ عنوان مورد شستشو قرار ندهید ولی کاناپه های بادی چند کاره یا چند حالته با روکش پی وی سی (یا پلاستیکی ضخیم) را میتوان با آب و کف تمیز کرد. برای تعمیر این محصولات ابتدا حتما با شرکت تماس بگیرید و پس از تهیه چسب مخصوص اقدام به تعمیرات نمایید. برای تمیز کردن نوع جیر، حتما از دستمال مرطوب استفاده کنید و محصول را با کف و آب نشویید.

دقت کنید قیمت تمامی کاناپه های بادی بروز بوده و دارای ضمانت و خدمات پس از فروش است 


4
تعداد نظرات : 4          امتیاز:4/5
r.a.d.ajax 1.0.0. You have not provided a valid license key or company, or you are trying to access the control by domain name, IP, or server name. Please, use http://localhost instead or obtain a 30-day trial key